Ми Zernari — український виробник і постачальник зерна, пшеничного борошна та круп найвищої якості.
Вважається, що Україна – це житниця Європи. Ми вирішили стати найкращими в Україні. І хочемо поділитися з Вами, як ми цього досягли.


Ми першими збудували справжній швейцарський млин в Україні. Обрали найкращого партнера – Buhler – лідера млинового обладнання у світі Потужність виробництва – дві лінії по 150 тонн зерна на добу кожна. Завод-млин з сучасним елеватором та логістичною інфраструктурою становить найбільшу інвестицію в борошномельну галузь за останні 30 років!

Есть 15000 га нашей земли и весь цикл от поля до конечного потребителя держим в своих руках.

Вклали близько 1 000 000 доларів у лабораторне обладнання. І тепер ми контролюємо 13 показників якості. У той час як на інших млинах контролюють 4-6 показників. Ми працюємо з такими показниками як ступінь обвалення крохмалю, водопоглинаюча здатність борошна, процес поведінки та стабільності тіста (фаринограма).


Маємо 15000 га землі нашої землі та весь цикл від поля до кінцевого споживача тримаємо у своїх руках. Це дає нам високий контроль над якістю вхідної сировини. І відображається у показниках безпеки борошна.


Виробляємо борошно індивідуальної якості кожному партнеру-замовнику. З нами партнери впевнені у стабільності свого виробництва на підставі одного разу налаштованого технологічного процесу. В результаті, маємо понад 20 сортів пшеничного борошна. 3 види житнього борошна. А за сіяним житнім борошном ми, напевно, єдиний виробник в Україні.
Саме якість обладнання та технологій дають змогу робити борошно найвищої якості.

Ми експортуємо борошно в більш ніж 10 країн Африки, ближнього сходу та Азії. Продукція з нашого борошна експортується до Європи.

А українські споживачі вже давно полюбили продукцію з нашого борошна. 70% стаканчиків морозива, що випікаються на лінії – це Zernari. Значна частина найсмачнішої випічки в національних мережах – це Zernari.

На елітних пекарських конкурсах змагаються на нашому борошні, школи пекарів навчають на нашому борошні, крафтові пекарі творять на нашому борошні та велике виробництво безперебійно працює з борошном ТМ Zernari.

Ми бачимо, що український ринок розвивається значними темпами і радіємо, що вносимо свій вклад! І дякуємо, кожній господині, яка піклується про свою сім’ю і обирає Zernari!

Усіх із Міжнародним Днем Борошна! З любов’ю, Ваші Zernari!